Przejdź do treści

Poszukiwani partnerzy zainteresowani uczestnictwem w projekcie Erasmus + nt. opieki zdrowotnej

Centrum na rzecz mieszkalnictwa wspomaganego z gminy Aarchus (region Jutlandii Środkowej, Dania) poszukuje partnerów zainteresowanych udziałem w projekcie, który składany będzie do programu Erasmus + (nabór wniosków w ramach Partnerstwa strategicznego wspierającego wymianę dobrych praktyk). Strona duńska zamierza pełnić funkcję lidera projektu.

Tytuł roboczy projektu to „Unikanie wypadków i uszkodzeń wśród opiekunów we współczesnym sektorze opieki zdrowotnej za pośrednictwem wdrażania rozwiązań wspomagających oraz technik bezpiecznego przenoszenia pacjentów”, a jego głównym założeniem jest wymiana dobrych praktyk dotyczących zmniejszenia ryzyka wypadków przy pracy wśród pracowników odpowiedzialnych za przemieszczanie pacjentów.

Poszukiwani partnerzy: środowiska akademickie, sektor ochrony zdrowia, gminy, podmioty, które rozwinęły cyfrowe rozwiązania technologiczne (np. w zakresie sztucznej inteligencji lub rzeczywistości rozszerzonej) w aspekcie edukacyjnym celem przekazania umiejętności bezpiecznego przenoszenia pacjentów.

W przypadku zainteresowania udziałem w projekcie, prosimy o pilny kontakt z Martą Raptis na adres: marta.raptis@wielkopolska.eu
www.wielkopolska.eu