Biuro Informacyjne Województwa Wielkopolskiego w Brukseli poszukuje kandydata na umowę na zastępstwo w pełnym wymiarze czasu pracy:

Wymagania:

Dodatkowe:

Zakres Obowiązków:

Oferujemy:

Wymagane Dokumenty

Aplikacje należy składać w terminie do 26 kwietnia 2019 r. na adres mailowy izabela.gorczyca@wielkopolska.eu lub pocztą na adres rue Montoyer 21, 1000 Bruksela. Planowane rozpoczęcie pracy to połowa maja br.

  1. Administratorem danych osobowych jest Marszałek Województwa Wielkopolskiego z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, przy al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań.
  2. Dane osobowe zawarte w aplikacji nadesłanej w odpowiedzi na opublikowane ogłoszenie o pracy będą przetwarzane w celach rekrutacji, archiwizacji, udostępnienia informacji publicznej. Dane osobowe przetwarzamy w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącym na administratorze – ustawa z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity Dz. U. z 2018 roku poz.1260) i w związku z wykonywaniem zadania realizowanego w interesie publicznym.
  3. Rozpatrujemy tylko i wyłącznie aplikacje nadsyłane w odpowiedzi na publikowane ogłoszenia o pracę, w formie, zakresie i na warunkach określonych każdorazowo w ich treści.
  4. Każdemu kandydatowi przysługuje prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, podanie danych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych wymaganych w ogłoszeniu skutkować będzie odrzuceniem aplikacji z powodów formalnych.
  5. Dane osobowe zawarte w ofercie pracy będą przetwarzane przez 3 miesiące od daty publikacji.  Po tym czasie będą niszczone komisyjnie w sposób trwały i nieodwracalny. Dane osobowe (imię, nazwisko i miejsce zamieszkania) będą przetwarzane zgodnie z Instrukcją Kancelaryjną.
  6. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych, e-mail: inspektor.ochrony@umww.pl
  7. Dane osobowe nie są przetwarzane w sposób zautomatyzowany w celu podjęcia jakichkolwiek decyzji.
  8. Każdemu kandydatowi przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.